حجم وسیع سیستم آبجو

حجم وسیع سیستم آبجو

اطلاعات اصلی ما تولید کننده حرفه ای برای تجهیزات آبجو brewpub، و تولید تجهیزات آبجو آبجو با تولید روزانه در محدوده 100L تا 2000L. بهترین راه حل ها و پیش نویس پروژه می تواند برای طرح خود از تجهیزات آبجو با توجه به نیاز شما ساخته شده باشد، بنابراین می خواهم به ما بگویید که چه چیزی است ...

Detailed description

اطلاعات پایه

بسته بندی: جعبه مشخصات: CE / ISO9001
علامت تجاری: ماشین Zhengjiu منبع: Hangzhou، چین
ظرفیت تجهیزات آبجوسازی Brewpub: 500L آبجو Brewpub تجهیزات Materail: S. S 304
کد HS: 84384000 ظرفیت تولید: 60PCS / سال با توجه به فروش

ما تولید کننده حرفه ای برای تجهیزات آبجو brewpub، و تولید تجهیزات آبجو آبجو با تولید روزانه در محدوده 100L تا 2000L. بهترین راه حل ها و پیش نویس پروژه می تواند برای طرح خود از تجهیزات آبجو با توجه به نیاز شما ساخته شود، بنابراین می خواهید اطلاعات مورد نیاز خود را به ما بگویید و اطلاعات بیشتری را برای ما بفرستید، ما به شما بهترین خدمات را ارائه می دهیم.

این یک سیستم کامل آبجو برای آبجوسازی است. تجهیزات آبجوسازی آبجو انتخاب خوبی برای میخانه و رستوران است که آبجو را برای مشتری در نقاشی می کشد. علاوه بر این، ما همچنین می توانیم تجهیزات آبجوسازی آبجو عرضه کنیم. شما همچنین می توانید انتخاب کنید آبجو را به بشکه یا بطری پر کنید تا یک کارخانه آبجوسازی آبجوسازی را راه اندازی کنید.

میخواهم پرس و جو کنید. سپاسگزارم


Zhengjiu Machinery یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و تامین کنندگان سیستم تولید آبجو در سطح بین المللی چین است. خوش آمدید برای خرید تخفیف و ارزان قیمت با حجم بالا سیستم آبجو آبجو یا عمده فروشی کم قیمت گسترده ای از حجم آبجو سیستم آبکاری ساخته شده در Hangzhou چین از کارخانه ما.

Hot Tags: حجم وسیع حجم سیستم آبجو آبجو چین، Hangzhou، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، قیمت پایین، تخفیف خرید، ساخته شده در چین
محصولات مرتبط
Feedback