صفحه اصلی > اخبار > محتوای

س: چه عناصر تعیین هزینه از آب جوش، دستگاه است؟

س: چه عناصر تعیین هزینه از آب جوش، دستگاه است؟

4 جنبه های که تعیین هزینه یک کارخانه آبجو وجود دارد: اندازه دسته ای، ظرفیت سالانه، پس از اتمام و اتوماسیون.


س: چه اندازه ساختمان آبجو آبجوسازی نیاز دارم؟

برای آبجوسازی بسیاری بستگی دارد که چه حجم سالانه خود را و چگونه بسیاری از انواع مختلف آبجو شما می خواهید برای ارائه. حداقل سطح در حدود 20m2 شروع می شود. همچنین برخی از درخواست های منطقه برآورد در سیستم های آب جوش، دستگاه های مختلف ما در مشخصات بالا وجود دارد.
برای microbreweries عامل اصلی حجم سالانه است. برای microbreweries کوچک فضای طبقه از 300m2 اغلب بیش از کافی است.
برای جزئیات در مورد پروژه خود را، ما می توانیم شما ابعاد دقیق و الزامات است.


س: آیا من می توانم دم تمام انواع آبجو در تجهیزات آب جوش TIANTAI؟

بر خلاف سیستم تخمیر باز عروقی عمدتا در شرق اروپا و آلمان استفاده می شود، تمام سبک های آبجو را می توان با سیستم ما دم. این به این معنی است که طیف گسترده ای از ALES و lagers می تواند باشد. با توجه به سبک های عفونی از Lambics، ما دم و یا بسته بندی این آبجو در تجهیزات به اشتراک گذاشته توصیه نمی شود.


س: چه مدت طول می تجهیزات برای آبجو آخرین؟

با توجه به این واقعیت است که اکثر عناصر موجود در یک کارخانه آبجو از فولاد ضد زنگ ساخته شده، طول عمر یک کارخانه آبجو بالا است. تعمیر و نگهداری مناسب با توجه و استفاده دقیق از مواد شیمیایی، یک کارخانه آبجو می تواند به شدت برای حدود 20 تا 30 سال استفاده می شود. برای برخی از عناصر مانند پرکننده و labelers با تعداد زیادی از قطعات متحرک طول عمر کوتاهتری باید در نظر گرفته و تعمیر و نگهداری بیشتر لازم خواهد بود، بسته به نوع استفاده.


س: می توانید به من با کل پروژه آب جوش من کمک کند؟

ماموریت ما این است برای کمک به مشتریان خود را با نیازهای دم خود را از آغاز تا پایان و ایجاد یک رابطه طولانی مدت با آنها. ما می توانیم شما را با تمام جنبه های نیاز دم خود را کمک کند و یا کار با یکی از شرکای ما به جای نیازهای خود را.

تماس با من و مشاور حرفه ای خود را!

لطفا. استفاده از ایمیل، Whatsapp و یا Messenger فیس بوک، من می توانم بازخورد در بازخورد این وب سایت را قبول نمی کند، با تشکر.

یک جفت: نه

بعدی: نه